Člen najvyššieho vedenia Skanska na návšteve tunela Višňové: Projekt je porovnateľný s najnáročnejšími nórskymi infraštruktúrnymi stavbami

Náročný projekt výstavby diaľnice D1 Lietavská Lúčka - Dubná Skala s tunelom Višňové vzbudzuje záujem nielen u domácich odborníkov, ale i u zahraničných profesionálov, ktorí majú bohaté skúsenosti s výstavbou náročných infraštruktúrnych stavieb. Potvrdil to počas svojej návštevy aj Rød Ståle, člen najvyššieho vedenia globálnej skupiny Skanska, ktorý donedávna riadil jej aktivity v Nórsku.

"Višňové je naozaj pôsobivý a náročný projekt, ktorý na mňa urobil veľký dojem, je porovnateľný s našimi najnáročnejšími infraštruktúrnymi stavbami v Škandinávii. Kolegovia, ktorí tu pracujú, majú bohaté skúsenosti z predchádzajúcich stavieb, a som rád, že mnohých poznám z výstavby tunelov v Nórsku. Sú skúsení, flexibilní a profesionálni a dokážu riešiť problémy a náročné situácie, ktoré sa vyskytnú. Je to veľká výzva nielen z hľadiska výstavby, náročnej organizácie subdodávateľov, ale aj z hľadiska bezpečnosti na všetkých úrovniach," komentoval Ståle po prehliadke staveniska.

Najnovšie správy
1 2 3 9
hello world!
Odoberajte newsletter 
Vedieť ako prví tie najnovšie novinky z najsledovanejšej stavby na Slovensku je super.
> Zistite viac o súťaži

Odoslaním formulára potvrdzujete, že súhlasite s pravidlami ochrany osobných údajov.
SK
zmeniť
EN
Domov
Súťaž
O stavbe
Novinky
arrow-right